IHSM7832PJ151L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ151L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM
Datasheets: IHSM7832PJ151L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ151L
Part Number IHSM7832PJ151L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant