IHSM7832PJ120L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ120L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ120L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ120L
Part Number IHSM7832PJ120L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant