IHSM7832PJ100L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ100L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ100L.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ100L
Part Number IHSM7832PJ100L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant