IHSM7832ER821L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER821L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER821L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 820UH 573MA 2.08 OHM
Datasheets: IHSM7832ER821L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER821L
Part Number IHSM7832ER821L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 820UH 573MA 2.08 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant