IHSM7832ER681L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER681L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER681L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM
Datasheets: IHSM7832ER681L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER681L
Part Number IHSM7832ER681L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant