IHSM7832ER560L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER560L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER560L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER560L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER560L
Part Number IHSM7832ER560L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant