IHSM7832ER471L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER471L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER471L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 470UH 740MA 1.1 OHM
Datasheets: IHSM7832ER471L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER471L
Part Number IHSM7832ER471L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 470UH 740MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant