IHSM7832ER391L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER391L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER391L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER391L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832ER391L
Part Number IHSM7832ER391L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant