IHSM7832ER331L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER331L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER331L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER331L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER331L
Part Number IHSM7832ER331L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 330UH 860MA 714 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant