IHSM7832ER271L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER271L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER271L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 270UH 950MA 599 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER271L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER271L
Part Number IHSM7832ER271L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 270UH 950MA 599 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant