IHSM7832ER221L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER221L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER221L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 220UH 1.1A 536 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER221L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER221L
Part Number IHSM7832ER221L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 220UH 1.1A 536 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant