IHSM7832ER1R2L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER1R2L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER1R2L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.2UH 8.8A 12 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER1R2L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER1R2L
Part Number IHSM7832ER1R2L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.2UH 8.8A 12 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant