IHSM7832ER181L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER181L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER181L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER181L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER181L
Part Number IHSM7832ER181L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 180UH 1.3A 399 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant