IHSM7832ER151L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER151L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER151L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER151L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER151L
Part Number IHSM7832ER151L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 150UH 1.4A 362 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant