IHSM7832ER123L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER123L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER123L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12MH 140MA 28.4 OHM
Datasheets: IHSM7832ER123L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER123L
Part Number IHSM7832ER123L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12MH 140MA 28.4 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant