IHSM7832ER101L
Vishay DaleVishay Dale
IHSM7832ER101L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER101L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM
Datasheets: IHSM7832ER101L.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832ER101L
Part Number IHSM7832ER101L Manufacturer Vishay Dale
Description FIXED IND 100UH 1.7A 226 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant