IHSM7832ER100L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER100L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER100L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER100L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER100L
Part Number IHSM7832ER100L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 10UH 5A 36 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant