IHSM7832ER120L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER120L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER120L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER120L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER120L
Part Number IHSM7832ER120L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 12UH 4.8A 40 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant