IHSM7832ER102L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER102L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER102L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER102L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER102L
Part Number IHSM7832ER102L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant