IHSM7832ER4R7L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER4R7L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER4R7L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER4R7L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER4R7L
Part Number IHSM7832ER4R7L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant