IHSM7832ER5R6L
Dale / VishayDale / Vishay
IHSM7832ER5R6L Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832ER5R6L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 5.6UH 6A 25 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832ER5R6L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832ER5R6L
Part Number IHSM7832ER5R6L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 5.6UH 6A 25 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant