IHSM7832PJ180L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ180L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ180L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ180L
Part Number IHSM7832PJ180L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 18UH 4.2A 47 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant