IHSM7832PJ1R0L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ1R0L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1UH 9A 11 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ1R0L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ1R0L
Part Number IHSM7832PJ1R0L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1UH 9A 11 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant