IHSM7832PJ1R2L
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ1R2L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.2UH 8.8A 12 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ1R2L.pdf
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ1R2L
Part Number IHSM7832PJ1R2L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.2UH 8.8A 12 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant