IHSM7832PJ1R5L
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: IHSM7832PJ1R5L
Manufacturer/Brand: Dale / Vishay
Product description FIXED IND 1.5UH 8.6A 12 MOHM SMD
Datasheets: IHSM7832PJ1R5L.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
Reference Price (In US Dollars)
100 pcs
  • Message
Specifications of IHSM7832PJ1R5L
Part Number IHSM7832PJ1R5L Manufacturer Dale / Vishay
Description FIXED IND 1.5UH 8.6A 12 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant