L201051MS02QE
Product Overview
Part Number: L201051MS02QE
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Datasheets: L201051MS02QE.pdf
  • Message
Specifications of L201051MS02QE
Part Number L201051MS02QE Manufacturer C&K
Description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 28090 pcs Data sheet L201051MS02QE.pdf
Related Products
L201011MS02QE
L201011MS02QE
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
In stock: 20540 pcs
Download: L201011MS02QE.pdf
RFQ
L201051MS02Q
L201051MS02Q
Manufacturers: C&K
Download: L201051MS02Q.pdf
RFQ
L201DC
L201DC
Manufacturers: Johanson Technology
Description: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Download: L201DC.pdf
Download: L201021MS02QE.pdf
L201E3
L201E3
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Download: L201E3.pdf
L201E5
L201E5