L201051SS03Q
Product Overview
Part Number: L201051SS03Q
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Datasheets: L201051SS03Q.pdf
  • Message
Specifications of L201051SS03Q
Part Number L201051SS03Q Manufacturer C&K
Description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 36082 pcs Data sheet L201051SS03Q.pdf
Related Products
L201031MS02Q
L201031MS02Q
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
In stock: 36126 pcs
Download: L201031MS02Q.pdf
RFQ
L201011SS03Q
L201011SS03Q
Manufacturers: C&K
Download: L201011SS03Q.pdf
RFQ
L201E5
L201E5
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Download: L201E5.pdf
L201E3RP
L201E3RP