L201021MS02QE
Product Overview
Part Number: L201021MS02QE
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Datasheets: L201021MS02QE.pdf
  • Message
Specifications of L201021MS02QE
Part Number L201021MS02QE Manufacturer C&K
Description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 34099 pcs Data sheet L201021MS02QE.pdf
Related Products
L201011MS02QE
L201011MS02QE
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
In stock: 20540 pcs
Download: L201011MS02QE.pdf
RFQ
L201051SS03Q
L201051SS03Q
Manufacturers: C&K
Download: L201051SS03Q.pdf
RFQ
L200CH
L200CH
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: IC REG BUCK ADJ 2A PENTAWATT5
Download: L200CH.pdf
Download: L201011SS03Q.pdf
Download: L201051MS02QE.pdf
L201E3
L201E3
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Download: L201E3.pdf
L201031MS02Q
L201031MS02Q
Download: L201031MS02Q.pdf
L201021MA04Q
L201021MA04Q
Download: L201021MA04Q.pdf
L201DC
L201DC
Manufacturers: Johanson Technology
Description: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Download: L201DC.pdf
L200CV
L200CV
Description: IC REG LIN POS ADJ 2A 5PENTAWATT
Download: L200CV.pdf
Download: L201011MS02Q.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year