L201011MS02QE
C&KC&K
C&K
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L201011MS02QE
Manufacturer/Brand: C&K
Product description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Datasheets: L201011MS02QE.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Message
Specifications of L201011MS02QE
Part Number L201011MS02QE Manufacturer C&K
Description SWITCH SLIDE DPST 4A 125V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 20540 pcs Data sheet L201011MS02QE.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L200CH
L200CH
Manufacturers: STMicroelectronics
Description: IC REG BUCK ADJ 2A PENTAWATT5
In stock: 80453 pcs
Download: L200CH.pdf
RFQ
L2008V8TP
L2008V8TP
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 8A TO251
Download: L2008V8TP.pdf
RFQ
L201011MS02Q
L201011MS02Q
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Download: L201011MS02Q.pdf
L200AD11-ST
L200AD11-ST
Manufacturers: Altech Corporation
Description: SWITCH REMOTE SHAFT 200MM
Download: L200AD11-ST.pdf
L201021MS02QE
L201021MS02QE
Manufacturers: C&K
Download: L201021MS02QE.pdf
L200CV
L200CV
Description: IC REG LIN POS ADJ 2A 5PENTAWATT