L201E3RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L201E3RP
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Datasheets: 1.L201E3RP.pdf2.L201E3RP.pdf
  • Message
Specifications of L201E3RP
Part Number L201E3RP Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 4909 pcs Data sheet 1.L201E3RP.pdf2.L201E3RP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L201E8
L201E8
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
In stock: 6956 pcs
Download: L201E8.pdf
RFQ
L201051SS03Q
L201051SS03Q
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
Download: L201051SS03Q.pdf
RFQ
L201E3AP
L201E3AP
Download: L201E3AP.pdf
L201DC
L201DC
Manufacturers: Johanson Technology
Description: 0201 S HI FREQ IND DESIGNER KIT
Download: L201DC.pdf
L202-3080033C30000
L202-3080033C30000
Manufacturers: LUMILEDS
Description: LED 3535L 3P11S 3000K 80CRI
Download: L202-3080033C30000.pdf
L201051MS02Q
L201051MS02Q
Manufacturers: C&K
Download: L201051MS02Q.pdf
L201E6
L201E6
Download: L201E6.pdf
L201E5RP
L201E5RP
Download: L201E5RP.pdf
L201E5
L201E5
Download: L201E5.pdf
L201051MS02QE
L201051MS02QE
Download: L201051MS02QE.pdf
L201E575
L201E575
Download: L201E575.pdf
L201E3
L201E3
Download: L201E3.pdf
Industry News
Rohm adds 10 automotive SiC mosfets
ON adds to SiC MOSFETs
APEC: TI thinks laterally to make ac-dc chip with 15mW stand-by
Sponsored Content: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyser
Semi manufacturing equipment spend expected to decline 14% this year and grow 27% next year