L201E3AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: L201E3AP
Manufacturer/Brand: Hamlin / Littelfuse
Product description TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Datasheets: 1.L201E3AP.pdf2.L201E3AP.pdf
  • Message
Specifications of L201E3AP
Part Number L201E3AP Manufacturer Hamlin / Littelfuse
Description TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92 Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 5419 pcs Data sheet 1.L201E3AP.pdf2.L201E3AP.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
L201031MS02Q
L201031MS02Q
Manufacturers: C&K
Description: SWITCH SLIDE DPST 4A 125V
In stock: 36126 pcs
Download: L201031MS02Q.pdf
RFQ
L201E5RP
L201E5RP
Manufacturers: Hamlin / Littelfuse
Description: TRIAC SENS GATE 200V 1A TO92
Download: L201E5RP.pdf
RFQ
L201E3
L201E3
Download: L201E3.pdf
L201E8
L201E8