SRU3009-3R3Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3009-3R3Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3009-3R3Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 3.3UH 650MA 225 MOHM
Datasheets: SRU3009-3R3Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU3009-3R3Y
Part Number SRU3009-3R3Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 3.3UH 650MA 225 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant