SRU3011-1R5Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3011-1R5Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3011-1R5Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.5UH 1.1A 57 MOHM SMD
Datasheets: SRU3011-1R5Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SRU3011-1R5Y
Part Number SRU3011-1R5Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.5UH 1.1A 57 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant