SRU3009-2R2Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3009-2R2Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3009-2R2Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.2UH 800MA 145 MOHM
Datasheets: SRU3009-2R2Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU3009-2R2Y
Part Number SRU3009-2R2Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.2UH 800MA 145 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant