SRU3009-1R3Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3009-1R3Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3009-1R3Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.3UH 1A 115 MOHM SMD
Datasheets: SRU3009-1R3Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU3009-1R3Y
Part Number SRU3009-1R3Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.3UH 1A 115 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant