SRU3009-220Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3009-220Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3009-220Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 22UH 220MA 1.45 OHM
Datasheets: SRU3009-220Y.pdf
  • Message
Specifications of SRU3009-220Y
Part Number SRU3009-220Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 22UH 220MA 1.45 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant