SRU3011-2R2Y
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRU3011-2R2Y Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SRU3011-2R2Y
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.2UH 920MA 80 MOHM
Datasheets: SRU3011-2R2Y.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1500 pcs
  • Message
Specifications of SRU3011-2R2Y
Part Number SRU3011-2R2Y Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.2UH 920MA 80 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant