PM127SH-390M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-390M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-390M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 39UH 3.2A 70 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-390M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
  • Message
Specifications of PM127SH-390M-RC
Part Number PM127SH-390M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 39UH 3.2A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 106771 pcs Data sheet PM127SH-390M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-331M-RC
PM127SH-331M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 330UH 1.1A 600 MOHM
In stock: 133388 pcs
Download: PM127SH-331M-RC.pdf
RFQ
PM127SH-390M
PM127SH-390M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 39UH 2.7A 73 MOHM SMD