PM127SH-470M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-470M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-470M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM127SH-470M
Part Number PM127SH-470M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6056 pcs Data sheet PM127SH-470M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-3R5N
PM127SH-3R5N
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 3.5UH 7.5A 14 MOHM SMD
In stock: 5893 pcs
Download: PM127SH-3R5N.pdf
RFQ
PM127SH-471M-RC
PM127SH-471M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 470UH 900MA 880 MOHM
Download: PM127SH-471M-RC.pdf
RFQ
PM127SH-470M-RC
PM127SH-470M-RC
Description: FIXED IND 47UH 2.9A 80 MOHM SMD