PM127SH-4R7N
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-4R7N
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 6.8A 16 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-4R7N.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM127SH-4R7N
Part Number PM127SH-4R7N Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 6.8A 16 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant