PM127SH-470M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-470M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-470M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 47UH 2.9A 80 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-470M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2800 pcs
  • Message
Specifications of PM127SH-470M-RC
Part Number PM127SH-470M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 47UH 2.9A 80 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant