PM127SH-561M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-561M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-561M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 560UH 800MA 960 MOHM
Datasheets: PM127SH-561M-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM127SH-561M-RC
Part Number PM127SH-561M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 560UH 800MA 960 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant