PM127SH-330M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-330M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-330M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 3.5A 57 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-330M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PM127SH-330M-RC
Part Number PM127SH-330M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 3.5A 57 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 75870 pcs Data sheet PM127SH-330M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-330M
PM127SH-330M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD