PM127SH-2R4N-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM127SH-2R4N-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-2R4N-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.4UH 9.2A 10 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-2R4N-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PM127SH-2R4N-RC
Part Number PM127SH-2R4N-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.4UH 9.2A 10 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant