PM127SH-330M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM127SH-330M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD
Datasheets: PM127SH-330M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM127SH-330M
Part Number PM127SH-330M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 3A 65 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant