MAP130-4001
BelBel
MAP130-4001 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-4001
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 12V
Datasheets: MAP130-4001.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 193 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Message
Specifications of MAP130-4001
Part Number MAP130-4001 Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 12V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 193 pcs Data sheet MAP130-4001.pdf
Related Products
MAP130-1012G
MAP130-1012G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 12V 130W
In stock: 350 pcs
Download: MAP130-1012G.pdf
RFQ
MAP130-1024
MAP130-1024
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 130W
In stock: 213 pcs
Download: MAP130-1024.pdf
RFQ
MAP130-4001G
MAP130-4001G
Description: AC/DC CONVERTER 5V 24V +/-12V