MAP130-4002
BelBel
MAP130-4002 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-4002
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Datasheets: MAP130-4002.pdf
  • Message
Specifications of MAP130-4002
Part Number MAP130-4002 Manufacturer Bel
Description AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant