MAP130-4002G
BelBel
Bel
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-4002G
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
Datasheets: MAP130-4002G.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 297 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Message
Specifications of MAP130-4002G
Part Number MAP130-4002G Manufacturer Bel
Description AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 297 pcs Data sheet MAP130-4002G.pdf
Related Products
MAP130-4001G
MAP130-4001G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 5V 24V +/-12V
In stock: 306 pcs
Download: MAP130-4001G.pdf
RFQ
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 24V 130W
In stock: 293 pcs
Download: MAP130-1024G.pdf
RFQ
MAP130-4002
MAP130-4002
Description: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W