MAP130-4010
BelBel
MAP130-4010 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-4010
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V -12V
Datasheets: MAP130-4010.pdf
  • Message
Specifications of MAP130-4010
Part Number MAP130-4010 Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V -12V Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 3617 pcs Data sheet MAP130-4010.pdf
Related Products
MAP130-4002G
MAP130-4002G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
In stock: 297 pcs
Download: MAP130-4002G.pdf
RFQ
MAP140-1048
MAP140-1048
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CONVERTER 48V 80W
In stock: 5922 pcs
Download:
RFQ
MAP130-4010G
MAP130-4010G
Description: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V -12V