MAP130-1024
BelBel
MAP130-1024 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: MAP130-1024
Manufacturer/Brand: Bel
Product description AC/DC CONVERTER 24V 130W
Datasheets: MAP130-1024.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS Compliant
Stock Condition 213 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
5 pcs
  • Message
Specifications of MAP130-1024
Part Number MAP130-1024 Manufacturer Bel
Description AC/DC CONVERTER 24V 130W Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 213 pcs Data sheet MAP130-1024.pdf
Related Products
MAP130-4000G
MAP130-4000G
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 130W
In stock: 281 pcs
Download: MAP130-4000G.pdf
RFQ
MAP110-4200C
MAP110-4200C
Manufacturers: Bel
Description: AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 60W
In stock: 4392 pcs
Download:
RFQ
MAP130-1024G
MAP130-1024G
Description: AC/DC CONVERTER 24V 130W